Vodafone Faturasız Hazır Kart Hediye İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone’un ayrıcalıklar dünyasına katılmak isteyen aboneler kontörlü hat kullanma olanağı veren hazır kart paketlerindeki kampanya ve fırsatlardan yararlanabiliyor.

Vodafone Faturasız Hazır Kart Hediye İnternet Paketleri

Vodafone’un ayrıcalıklar dünyasına katılmak isteyen aboneler kontörlü hat kullanma olanağı veren hazır kart paketlerindeki kampanya ve fırsatlardan yararlanabiliyor. İçerisinde TL yüklü şekilde verilen hazır kartlarınızla aynı zamanda belirli tarifelerdeki indirim fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Vodafone kalitesiyle iletişim kurmanın keyfini yaşarken bir yandan da fırsatlar elde etmek istiyorsanız hazır kart fırsatlarımızla ilgili detayları öğrenebilmek için yazının devamını okuyun.

  • Kampanya kapsamındaki fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız internet üzerinden yapacağınız yeni hat başvurunuzun ya da Vodafone Cep merkezlerinden alacağınız yeni bir hattın olması gereklidir.
  • Bu kampanya yalnızca Vodafone’a yeni katılan faturasız hat sahibi abonelerimize özel olarak hazırlanmıştır. Yeni katılan bireysel abonelerin tümü kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında standart ve large yeni başlangıç paketleri bulunmaktadır.
  • Standart Yeni Başlangıç paketinde hattın içerisinde 22 TL yüklü olup ilk ay ücretsiz şekilde tarifeden yararlanmanızı sağlayan bu hattı satın almak için ödemeniz gereken tutar 57 TL’dir.
  • Large Yeni Başlangıç paketi için de ilk ay tarife ücreti talep edilmemektedir. 32 TL yüklü şekilde satın alabileceğiniz hattınız için 66,68 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanya geçerlik tarihi 31.12.2017’dir.
  • Kullanım hakları sona erdiğinde kısa mesajla bilgi verilmektedir.
  • ‘OZET’ yazıp 7000’e göndererek kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Vodafone Faturasız Hazır Kart Hediye İnternet Paketleri

Avantajlar dünyasına adım atmanızı sağlayacak hazır kart kampanyasından ayrılmak isterseniz Yanımda uygulamasını kullanarak iptal ya da paket değişikliği işlemlerini gerçekleştirebilir ya da çağrı merkezini arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.