Vodafone Faturasız Hazır Kart Hediye İnternet Paketleri

Global ölçekte faaliyet göstermekte olan Vodafone firması Türkiye pazarında da oldukça hareketli uygulamalarla geniş bir müşteri topluluğuna hitap ediyor.Her geçen gün üye sayısını artırabilmek için Vodafone Türkiye farklı kampanyalar düzenliyor.

GSM operatörü olarak iletişim kalitesini artırma noktasında müşterilerine oldukça Bonkör davranan Vodafone bedava internet barındıran birçok farklı kampanyayla 2017 yılında yüz güldüren sonuçlara imza attı. 2018 yılına da çok hızlı bir şekilde giriş yapmak isteyen Vodafone şimdiden değişik şekillerde hazırlamış olduğu bedava internet paketleri ile üye sayısını artırmak için elinden geleni yapıyor. Böylece firmamızla iletişime geçerek çok kolay bir şekilde Vodafone dünyasının yeni gelen abonelere sunulmuş olan bedava internet ve diğer opsiyonlardan faydalanabilirsiniz.

Hazır Kart Bedava İnternet Fırsatları

Vodafone 2018 Hazır Kart bedava internetopsiyonlarından faydalanmak istiyorsanız yeni Vodafone müşterisi olmanız gerekiyor. Bu sebeple Vodafone cep merkezlerinden veya internet sitesinden yeni hat başvurusunda bulunan herkes Vodafone sunmuş olduğu bedava internet kampanyasından faydalanabilir.

Yeni gelen tüm bireysel faturasız müşteriler 2018 yılı için tanımlanmış olan bedava internet kampanyasından faydalanabilirler ancak mevcut olan aboneler bu kampanyadan istifade edememektedirler.

Bedava İnternet Kampanya Detayları Nedir?

Standart Yeni Başlangıç

Vodafone hazır kartlarının faydalanacak olduğu bedava internet kampanyasında 57 lira karşılığında 22 TL yüklü olan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Üstelik ilk ay ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Large Yeni Başlangıç

Vodafone’un bu tarifesinde 32 liralık yüklü hattı 66,68 TL’ye satın alabiliyorsunuz. İlk ay yine ücretsiz faydalanacaksınız.

Vodafone’un tanımlanmış olduğu bu kampanyalardan memnun kalmazsanız iptal ettirme hakkınızda her zaman için mahfuz bulunuyor.İptal ettirebilmek için Vodafone çağrı merkezleri ile irtibata geçmek veya müşteri hizmetlerini aramak yeterli olacaktır. Bunun neticesinde iptal işleminiz yürürlüğe konulacaktır.