Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları

Vodafone firmasından faturasız hat kullanan müşterileri için internet esnek aile kampanyalarından sizde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Dünyanın küresel ölçekteki GSM operatörü olan Vodafone ülkemizde de oldukça yaygın. Fakat her geçen gün kapsama alanını genişletmekte olan Vodafone gerçek 4,5 G ayrıcalığını herkese yaşatmak için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.Firmamız tarafından size sunulmakta olan bu kampanyalar göz önüne alındığında 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılı içinde birbirinden farklı tarifeler ile yüzünüz güldürülecek.Kullanıcıağını ve takipçi kitlesini daha da artırmak isteyen Vodafone kampanyaları müşteriye özel olarak tamamlanabiliyor. Böylece kaçırılmayacak olan bu fırsatlarla beraber pek çok alternatife aynı anda sahip olabiliyorsunuz.Özellikle akıllı telefonlar için ihtiyaç duyulan mobil internet ve gençlerin rağbet göstermekte olduğu SMS uygulamaları kampanyaların merkezinde yer alıyor. Bu kampanyalardan birisi olan esnek aile kampanyası ile birlikte bütün aile fertlerinin istedikleri dakikalara mobil internete ve SMS’e kavuşması sağlanıyor.

Faturasız Esnek Paketine Nasıl Abone Olunur?

Pek çok hediyeyi bünyesinde barındırmakta olan faturasız Esnek Paketi kapsamındaki opsiyonlardan faydalanmak istiyorsanız en yakın Vodafone bayisine başvurmalısınız.Aynı zamanda müşteri hizmetlerine telefon ederek de bu güzel kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

İçerisinde 2 GB bulunan tarifeden faydalanmak için aylık ödemeniz gereken rakam 22 lira. 750 dakika ve 5000 SMS kampanyakapsamında size sunuluyor. 4 GB olarak belirlenen paket için ödenmesi gereken rakam 25 liraya çıkıyor. Böylece 750 dakika ve 5000 SMS’in içerisinde bulunduğu paketin sahibi oluyorsunuz.Paket kapsamında size sunulan 3 GB interneti 21.00 ila 09.00 saatleri arasında kullanabiliyorsunuz.