Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları

Vodafon’dan Faturasız İnternet ve Esnek Aile Kampanyaları nasıl yapılır hediye internet kampanyalarından nasıl yararlanır bilgi alabilirsiniz.

Ülkemizdeki iletişim ihtiyacının karşılanmasında önemli bir işlev üstlenen Vodafone, bireysel faturalı abonelerine özel çok sayıda kampanya ve indirim olanakları ile mobil iletişimin sınırlarını genişletirken faturasız abonelerinin de mahrum kalmaması için faturasız abonelere özel,paketlerinde yer alan internete ilave olarak bedava internet kullanma imkânı veren esnek tarifeler sunuyor. Bu kampanyadan yararlanarak hak kazandığınız bedava internet imkânını dilerseniz sosyal medyada kullanabilir dilerseniz de internet üzerinden bilgi ve fikir alışverişi yapabileceğiniz platformlarda değerlendirebilir ya da internet üzerinden yapılabilecek bankacılık işlemleri gibi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Vodafone Esnek Aile Kampanyası ile Ekstra İnternet Keyfi

Vodafone faturasız hat kullanan abonelerimiz için hazırlanan esnek aile kampanyasının bol internetli tarifelerinden yararlanmak istiyorsanız en yakındaki Vodafone bayiine giderek başvuruda bulunmanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerini arayarak da kampanyamıza katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyamıza katılımınızın zahmetsiz bir başka yolu ise online self servisi ziyaret etmeniz. Kampanyamızdan yararlanabilmeniz için bireysel faturasız Vodafone abonesi olmak dışında herhangi bir özel koşul bulunmamaktadır.

İki farklı fiyat üzerinden farklı miktarda internet kullanımı sağlayan kampanyamızdan yararlanmaya karar verdiğiniz takdirde sahip olacağınız haklar:

  • Aylık 750 dakika her yöne değerlendirebileceğiniz konuşma, 5000 SMS ve hattınıza tanımlı 2 GB’a ilave 2 GB bedava internet için ödemeniz gereken tutar 22 TL’dir.
  • Aylık 25 TL ödediğiniz takdirde 750 dakika her yöne değerlendirebileceğiniz konuşma, 500 SMS ve 3 GB’ı saat 21:00’den 09:00’a kadar geçerli olmak üzere 6 GB internet kullanmanız mümkündür.

Kampanya kullanım haklarınız sona erdiğinde kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak kalan haklarınız ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Kampanyaya katılımınızı iptal etmeyi düşünüyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasından kolayca iptal işlemini yapabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.