Vodafone Faturasız Perşembe Yükle Kazan

Vodafone firmasının faturasız hat kullanan müşterileri için sunduğu hediye ve bedava internet paketlerini hattınıza tanımlayıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Faturasız hat sahibi olarak siz de sürekli telefonunuza para yüklemek zorunda kalanlardan olabilirsiniz. Ancak artık telefonunuza yüklediğiniz paralar size bedava internet olarak geri dönüyor! Vodafonu’un faturasız hat sahiplerine özel yaptığı bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Perşembe günleri telefonunuza para yüklemesi yapmak. Perşembe günleri yüklediğiniz paranın yüz katı kadar internet kullanım hakkı sunan Vodafone sayesinde siz de hiçbir yerde internetsiz kalmayın! Üstelik kampanyaya katılım yapmak da çok kolay! Siz de ücretsiz ve hızlı internetin keyfine varmak için haftanın Perşembe günlerini sakın kaçırmayın!

Hatta Yüklenen Paranın 100 Katı Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyasından yararlanmak çok kolay! Siz de faturasız hat sahibi bir Vodafone’lu iseniz her hafta bedava internet için yapmanız gerekenler çok kolay;

  • Perşembe günleri telefonunuza para yükleyerek siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Haftanın Perşembe günleri telefonunuza para yüklediğiniz halde, yüklenen tutarın 100 katı kadar MB internet hakkı otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. 50 TL yükleme için hattınıza 5000 MB internet tanımlanır.
  • Kullanım haklarınızın aktifleşmesi ve kullanım haklarınızın bitimi size SMS ile bildirilecektir.
  • Kullanım haklarınız 1 gün için geçerlidir.

Bedava İnternet Kampanyasına Katılma

Vodafone faturasız hatlar için bedava internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Faturasız hat sahipleri Perşembe günleri hatlarına para yüklemesi yaptıkları takdirde otomatik olarak kampanyaya katılmış sayılacaklardır. Eğer bu internet hakkından yararlanmak istemiyor ya da bu kampanyayı kendi hattınız için iptal ettirmek istiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Ayrıca internet kullanım haklarınız hattınıza tanımlandıktan sonra kalan kullanım haklarınız için 7000’e ücretsiz mesaj yollayabilir ya da Vodafone çağrı merkezini arayabilirsiniz. Siz de her hafta bedava internet fırsatı için bu kampanyayı sakın kaçırmayın!