Vodafone Freezone Salla Dolsun Taşsın 2018 Bedava internet

Vodafone’un Freezone uygulaması genç mobil hat kullanıcılarına özel fırsatların sunulduğu avantajlı bir platform olarak öne çıkıyor.

Vodafone’un Freezone uygulaması genç mobil hat kullanıcılarına özel fırsatların sunulduğu avantajlı bir platform olarak öne çıkıyor. Bu uygulamadan yararlanan abonelerimize özel olarak hazırladığımız Salla Dolsun Taşsın Kampanyası ile yeni yılda abonelerimize rahat rahat kullanabilecekleri internet paketleri sunuyoruz. Genç abonelerimizin internetten uzak kalmaması için özel olarak hazırlanan ve detayları aşağıda olan bu kampanya ile internetten tarifenizdeki haklar bitse de uzak kalmayacaksınız.

  • Kampanyaya katılabilmek için Vodafone bayilerine başvurabilir ya da 542 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcisine katılım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Freezone web sayfasındaki online formu doldurarak da kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Uygun tarifede olan tüm abonelerimiz kampanyadan yararlanabilir.
  • Faturalı ya da faturasız esnek hat kullanan abonelerimiz herhangi bir koşul olmaksızın tarifelerindeki interneti ücret ödemek üzere tekrar doldurabilir.
  • Kampanyadan yararlanan abonelerimiz 10 TL karşılığında tarifelerinde yer alan interneti yeniden doldurabilir ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilirler.
  • Güncellenen internet için son kullanım hakkı tarihi tarifenin bittiği tarihtir.
  • Kalan kullanım haklarını öğrenmek için 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Paketinizde bulunan hakları kullandığınızda bilgi verilmektedir.

Freezone kullanan abonelerimizin paketlerinde mevcut internetleri bittiğinde ay sonunu beklemelerine gerek kalmadan yeniden interneti kullanmaya başlamalarını sağlayan Salla Dolsun Taşsın, uygun bir fiyat karşılığında interneti yeniden doldurma olanağı veriyor. Bu avantajlı kampanyadan ayrılmak isterseniz online kanalları kullanabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.