Vodafone Freezone Salla Dolsun Taşsın

Vodafone ile bedava internet hakkı kazanmak isteyen Freezone’lulara müjdemiz var. Vodafone ile genç kullanıcılar için ayrıcalıklı bedava internet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Günümüzde gençlerin en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen internet hizmetinin kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için düşünülen bu kampanya sayesinde, internetsiz telefon kalmayacak. Hızlı ve kesintisiz internet kullanmak isteyen Freezone’lu mobil hat kullanıcıları, bedava internet kampanyalarından hemen yararlanabilirler.  Vodafone Freezone’lu gençler artık;

  • Hızlı internet
  • Daha fazla sosyalleşme
  • Bütçeden tasarruf ve
  • Kesintisiz ve bitmeyen internet

İmkânlarından kolayca yararlanabilecekler.

Vodafone Freezone’lu Gençlere Bitmeyen İnternet Hizmeti

Vodafone ile bedava internet avantajlarından yararlanmak için Freezone’lu olmanız gerekmektedir. Vodafone Freezone’lular, Salla Dolsun Taşsın kampanyası sayesinde biten internet paketlerini çok makul fiyatlar ile yenileyebilmektedir. Bu kampanya sayesinde hem internetiniz tekrar dolacak hem de başka hediyeler kazanma şansını da elde edebileceksiniz. Bu sayede internetim bitti veya bitecek endişesinden kurtularak kesintisiz ve hızlı internetin keyfini sürdürebileceksiniz.

Salla Dolsun Taşsın kampanyasından yararlanabilmek için hemen Vodafone bayilerine giderek Freezone başvurusu yapabilir ya da Freezone’lulara özel web sitesine giriş yaparak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Tüm bunların dışında Freezone’a katılmak için 542’yi arayıp müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Vodafone Freezone’lular, Salla Dolsun Taşsın kampanyası sayesinde yalnızca 10 TL’ye internet paketlerini doldurma imkânına erişebilirler. Katılımını iptal etmek isteyenler ise Online işlem menülerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Müşteri temsilcileri ile görüşerek de kampanyaya katılımınızı iptal ettirebilirsiniz.

Salla Dolsun Taşsın kampanyası için Faturalı veya Faturasız Esnek tarifelerde bulunmanız gerekmektedir. Vodafone Salla Dolsun Taşsın kampanyasından yararlanmak için hangi tarifelere hizmet sağlandığına göz atabilirsiniz. Hemen mevcut tarifeniz kampanya için uyumlu mu diye kontrol edebilir, uyumlu değilse uyumlu tarifelere geçiş yapmak için talepte bulunabilirsiniz. Vodafone ile hemen internetinizi doldurabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.