Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone uluslararası GSM operatörleri arasında oldukça sağlam bir yere sahip olan firmaların başında gelmektedir.

Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone uluslararası GSM operatörleri arasında oldukça sağlam bir yere sahip olan firmaların başında gelmektedir. Ülkemizde ise son zamanlarda hizmet vermeye başlayan GSM operatörü her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmakta ve ulaştığı kitleleri memnun etmeyi başarabilmektedir. Şüphesiz vodafone’un bu başarısındaki en büyük etken sektörde sahip olduğu tecrübe ve bu tecrübe sayesinde ne zaman hangi hamleyi gerçekleştirebileceğini çok önceden kestirebilmesidir. Bu öngörü yetimizin dışında ise müşterilerimiz sunmuş olduğumuz avantajlı tarifeler sebebi ile de oldukça yoğun bir şekilde bizleri tercih etmektedir. Her yerde indirim kampanyası müşterilerimiz tarafından oldukça büyük bir beğeni toplayan, firmamız tarafından sunulan kampanyaların yalnızca bir tanesidir. Kampanyaya katılmak için aranan ilk şart faturasız bir hat sahibi olmanız gerekliliğidir. Daha sonra faturasız hattınıza 15 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu iki şartın da sağlanması durumunda bölgenize özel ve size özel olan indirimlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yapılabilecek yöntemler şöyledir;

Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Kampanyaya katılmak için Vodafone self servis uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamaya telefon numaranız ile giriş yaptıktan sonra ilgili kategori üzerinden kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bir diğer yöntem ise internet sitemizi ziyaret etmektir. İnternet sitemiz üzerinden de kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.
  • HERYERINDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz bir şekilde SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Telefonunuzdan 542 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir ve kampanyaya katılımınızı sağlayabilirsiniz.