Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi

Vodafone firmasının Herşey Dahil Pasaport Paketi kampanyaları hakkkında detaylı bilgiye makalemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yaptığı kampanya ve avantajlı tarifeler ile operatör sayısını her geçen gün arttıran Vodafone yüksek çekim gücü ve erişilebilirliği ile tercih nedeni olmayı sürdürmektedir. Özellikle Vodafone her şey dâhilpasaport paketi gibi yurtdışında da rahatlıkla kullanılabilen Vodafone tarifeleri yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı abonelerine de fırsatlar sunmaktadır. Herşey Dahil pasaport paketinde pakete tanımlanan SMS, internet kotası ve dakikalarınızı aynı şekilde yurtdışında başka bir ülkede de kullanılabilmektedir. Paket aşımı yapmadan özgürce iletişim imkânı sunan Vodafone tarafından sunulan hizmetler bununla da sınırlı kalmamaktadır.

Yurtdışı Avantajlı Pasaport Paket Nasıl Kullanılmaktadır?

Hem yurtiçi hem de yurtdışında milyonlarca aboneye sahip olan bu seçkin GSM operatörü ile hayatınızın her alanında özgür iletişim kurabilmenin rahatlığını avantajlı fiyatlara sunmaktadır. Günümüz teknolojisine paralel olarak paket ve faturalardaki internet kotası arzına üstün hizmetler sunarak en büyük rakiplerini geride bırakan telekominasyon şirketi, cazip kampanyalarını gün geçtikçe daha uygun fiyatları aboneleri ile buluşturmaktadır. Yurtdışına çıksanız bile paketinizin aynı şekilde kullanılmasını arzu ediyorsanız bu tarifeye bir an önce katılmanız tavsiye edilmektedir.

  • Vodafone bayisine yahut cep merkezine giderek paketi hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • 542’yi arayarak müşteri hizmetlerinden danışmanlık alabilir ve paketi hattınıza tanımlatabilirsiniz
  • Kısa mesaj yöntemini kullanarak paketi satın alabilirsiniz

HerşeyDahil Pasaport Paketi İptal Edilebilir Mi?

Kampanyaya katılım şartları arasında ise VodafoneRed tarifelerini kullanmak yeterli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra paketten memnun kalmazsanız iptal etme hakkınız da saklı tutulmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek paketinizi iptal ettirebilmeniz mümkündür. Günde yalnızca 14,90 TL ödeyerek mevcut tarifenizi aynı imkanlar ile yurtdışında da kullanabilirsiniz.