Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi Nasıl Yapılır?

Eğer yurt dışı seyahatleri yapıyor ve yurtdışı kullanım haklarınızı dönüşte de devreye sokmak istiyorsanız VodafoneHerşeyDahil pasaport paketinin sahibi olmalısınız.

Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi Nasıl Yapılır?

Eğer yurt dışı seyahatleri yapıyor ve yurtdışı kullanım haklarınızı dönüşte de devreye sokmak istiyorsanız VodafoneHerşeyDahil pasaport paketinin sahibi olmalısınız. Geniş SMS, internet ve konuşma dakikaları içeren paketin sahibi olmak için aşağıdaki anlatımlara dikkat etmelisiniz.

Vodafone Türkiye ile çok geniş bir üye sayısına ulaşmış olan Vodafone firması tüm dünyada faaliyette bulunmaktadır.Özellikle yurt dışı seyahati yapmakta olan pek çok kişi için vazgeçilmez olan GSM operatörü Vodafonedur.Vodafone tarafından tanımlanmakta olan geniş kampanyaların içerisinde yurtdışına seyahat eden pek çok kişinin faydalandığı Her Şey Dahil pasaport kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında mevcut tarifelerin yurt dışında da kullanılmasına olanak tanınmaktadır.

Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi Nasıl Yapılır?

İş adamları, sporcular, havayolu firmasında çalışanlar için oldukça önemli olan VodafoneHerşeyDahil pasaport kampanyası detayları aşağıdadır.

  • VodafoneHerşeyDahil pasaport kampanyasından faydalanmak için müşteri hizmetleri hattı olan 542’yi arayabilir veya Vodafone cep merkezlerine gidebilirsiniz. Ayrıca kısa mesaj yöntemi ile de kampanyaya dâhil olmak mümkündür.
  • Vodafone pasaport paketinden sadece VodafoneRed tarifesi müşterileri faydalanabilmektedir.Red tarifesi sahibi olan bütün Vodafone aboneleri pasaport paketinden sahip olabilirler.
  • Eğer tarifeyi iptal ettirmek istiyorsanız online self servisten giriş yaparak veya müşteri hizmetlerini telefonla arayarak paket iptali talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vodafone pasaport paketi 14.90 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz internet, SMS ve dakika kullanım haklarını yurtdışına taşımanıza olanak tanımaktadır.
  • Vodafone pasaport paketi sadece geçerli olan ülkelerde kullanılabilmektedir.Uluslararası aramaların dakikası 1. 55 TL’dir.