Vodafone Herşey Dahil Pasaport Paketi

Vodafonlulara özel her şeh dahil pasaport paketleri ve tüm hediye bedava internet kampanyalarını sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Vodafone tüm dünyada adından söz ettirmekte olan bir telekomünikasyon işletmesidir. İngiltere’de temelleri atılmış olan Vodafone uzun zamandır hem gsm operatörü olarak hem de servis sağlayıcı olarak dünyanın pek çok ülkesinde hizmet sunmaktadır. Ülkemizde de uzun süredir geniş abone sayısı ve çekim gücü ile beğeni toplamaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinde devam ettirmiş olduğu kaliteli hizmet anlayışını ülkemizde abonelerine özel paketler, tarifeler ve bedava internet gibi hediyeler ile birlikte geliştirmektedir.

Vodafone Abonelerine Özel Tarife ve Paketler

Vodafone çok farklı kullanıcı tiplerine göre farklı paket ve tarifeler sunmaktadır. Herkesin gsm operatörlerinden beklentisi farklıdır. Bazıları cep telefonunu sadece konuşma için kullanmayı tercih etmektedir. Bu kişiler için konuşma ağırlıklı paketler, özellikle gençler için mesaj ya da internet ağırlıklı paketler sunulmaktadır. Özellikle son yıllarda internet hizmeti daha fazla kullanılması ve hemen herkesin internet üzerinden iletişim sağlayıp mesajlaşması nedeniyle internet kapasitesi yüksek ve hatta bedava internet hediyesi olan paketler öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra Vodafone dünya genelinde pek çok ülkede hizmet vermenin avantajını da kullanarak yurt dışına çıkacak olan aboneleri içinde özel paketler sunmaktadır.

Yurtdışına Özel Her şey Dâhil Pasaport Paketi

Yurt dışına çıkacak olan aboneler için en büyük sorunlardan birisi iletişimdir. Ben çok gsm operatörü yurt dışı işlemlerinde yüksek bedeller sunabilmektedir. Bu noktada Vodafone her şey dahil pasaport paketi dikkat çekmektedir. Vodafone Red tarifesi kullanıcıları yurt dışına çıktıklarında hatlarına tanımlı olan bedava internet dâhil tüm hakları bu paket ile yurt dışında da kullanabilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak aktif edebildikleri bu paket ile günlük olarak 14.90 TL ödeyerek tüm paket içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Yurt dışından dönüşünüzde istediğiniz zaman iptal ederek yurt içi kullanıma devam edebilirsiniz.