Vodafone Pass Kampanyası – Bedava internet Paketi

Vodafone kullanıcıları için sürekli olarak çeşitli kampanyalar yapmakta ve hediyeler vermektedir. Özellikle çok ilgi gören internet kullanımları konusunda çok dikkat çeken kampanyalar yaparak kullanıcıları bu konuda rahatlatmaktadır.

Vodafone kullanıcıları için sürekli olarak çeşitli kampanyalar yapmakta ve hediyeler vermektedir. Özellikle çok ilgi gören internet kullanımları konusunda çok dikkat çeken kampanyalar yaparak kullanıcıları bu konuda rahatlatmaktadır. Bolca internet kullanımı sağlayacak en güzel kampanyaları bu şekilde bulmanız mümkün olmaktadır. Vodafone Pass uygulamaları ile birçok kampanyaya katılmak mümkündür. Kullanılacak uygulamalara ait olan Pass hizmetinin satın alınması ile internet kullanımında avantajlar yakalanabilmektedir.

Vodafone cep merkezlerinden başvuru yaparak bu kampanyaya katılmak mümkündür. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca fırsat anahtar kodunu 3636 numarasına kısa mesaj atarak yine katılım yapılabilmektedir. Bu şekilde birçok önemli avantajdan yararlanmak mümkün olacaktır.

  • Red 10,15,20 tarifelerinde Pass otomatik olarak tanımlıdır. Diğer Red tarifelerinde katılmak isteyen kişiler aylık olarak 6 TL ödeme yapmaları gerekir. Red tarifesi kullanmayanlar Whatsapp ve Messenger üzerinden sınırsız iletişim kurmak için aylık 9 TL ödemelidir.
  • Sosyal medya konusunda Red tarifesi aboneleri aylık olarak 12 TL karşılığında diğer aboneler ile 18 TL aylık ödeme karşılığında Facebook, Instagram ve Twitter ile sınırsız kullanım yapabilmektedirler.
  • Özellikle Youtube ve İzlesene üzerinden çok video izleyen kişiler için Red tarifesi kullanıcıları 12 TL diğer kullanıcılar ise 18 TL ödeyerek sınırsız video izleme şansı bulabilmektedir.

Özellikle internet kullanımı konusunda oldukça önemli avantajlar sunan bu kampanya çok tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Red tarifesi kullanıcıları için çok daha avantajlı durumdadır.