Vodafone Red PASS Sosyal Sınırsız Bedava internet 2017

Vodafone paylaştığı Red PASS Sosyal Sınırsız paketini nasıl kullanacağınız ve hattınıza nasıl uygulayacağınızı yazımızda bulabilirsiniz, bol internetli günler dileriz.

Ülkemizde ve dünya üzerinde mobil cihazlar için operatör hizmeti sunan Vodafone sunduğu kaliteli hizmetler ile oldukça ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Faturalı ve faturasız hatları ve bunlara sağladığı birçok farklı tarifesi ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı konusunda farklı içeriklerde oldukça geniş bir tarife seçeneği bulunan operatör, ayrıca özel kampanyalarda düzenleyerek kullanıcılarına sunmaktadır. Özellikle akıllı telefon kullanımının artması ile gündeme gelen internet kullanımı için bedava internet sunan birçok paket ve tarifesini seçeneklerinde bulundurmaktadır.

VodafoneRedPass Sosyal Sınırsız Bedava İnternet Paketi

Operatörün özellikle internet kullanımının en üst seviyede olmasını sağlamak amacı ile yaptığı tarifelerden birisi de RedPass olmaktadır. Özellikle VodafoneRed tarifeleri çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Bunlar içerisinde bulunan RedPass ile sosyal medya kullanımının sınırsız internet ile olması sağlanabilmektedir. Bu tarifede Twitter, Facebook ve Youtube kullanımlarında bedava internet uygulaması bulunmaktadır. Mobil cihazlardan en fazla tercih edilen uygulamalardan olan bu sosyal medya uygulamalarının aylık internet paketi haricinde sınırsız internet ile sunulması oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır.

RedPass Tarifesine Nasıl Geçilir?

Vodafone ülkemizde sunduğu kaliteli iletişim hizmeti ve mobil bağlantılardaki yüksek kalitesi ile çok ilgi görmekte ve kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Operatörün sunduğu VodafoneRedPass tarifesine geçiş yapmak ise oldukça kolaydır. Vodafone hazır kartlı kullanıcılar sadece 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya Yanımda mobil uygulamasını kullanarak bu tarifeye geçebilir ve bedava internet kullanımına başlayabilirler. Mobil cihazlardan çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının sınırsız internet ile sunulduğu bu tariflerde Vodafone Red Pass 10 Gb ve Vodafone Red Pass 15 GB seçenekleri bulunmaktadır. Bu iki tarifeden birisini seçerek kolay bir şekilde sınırsız sosyal medya kullanımını yapabilirsiniz.