Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeler

Vodafone olarak sizlerin birçok tarife içerisinde yapacağınız tercihleri kolaylaştırmak içim sizlere özel akıllı tarifeler yaparak sorunlarınızın çözümünü sağlamaktayız.

Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeler

Vodafone olarak sizlerin birçok tarife içerisinde yapacağınız tercihleri kolaylaştırmak içim sizlere özel akıllı tarifeler yaparak sorunlarınızın çözümünü sağlamaktayız. Akıl küpü tarifeleri ile oldukça kolay bir şekilde istenilen değiştirilebilen, devreden veya duran özellikleri ile sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Kamu çalışanları için de özel olarak bu tarifelerden yararlanmak mümkündür. Çok tercih edilen ve sizlere büyük avantajlar sağlayan akıl küpü tarifeleri arasından sizlere uygun olanı tercih etmeniz mümkündür.

Bu tarifeleri faturalı hattınızda kolay bir şekilde kullanmanız mümkündür. Bu tarifelerden faturasız hattını faturalıya geçirenler yararlanabilir. Bunun yanında yeni hat alan kişilerde yararlanabilir. Ayrıca şuanda Vodafone hattını kullanan faturalı hat sahipleri de yararlanabilmektedir. Tüm bu şartları yerine getiren kişiler kolay bir şekilde akıl küpü tarifelerine geçiş yapabilmektedir.

yeni akıl küpü vodafone tarifeleri ve paketleri

Bu özel tarifeler sizlerin kullanım amaçlarınız ve kapasitenize göre özel olarak oluşturuldu ve düzenlendi.

  • En fazla tercih edilen paketlerden birisi olarak S tarifesi 1 GB internet kullanımı yanında tarife içi 2000 dakika görüşme ve tarife dışı 200 dakika görüşme hakkı sunmaktadır.
  • Yine daha fazlasına ihtiyaç duyan kişiler için L tarifesi 3 GB internet tarife için 1000 ve tarife dışı 1000 dakika konuşma sunmaktadır.
  • Çok kolay bir şekilde geçebileceğiniz akıl küpü tarifeleri oldukça fazla ve geniş tarife seçenekleri sunmaktadır.
  • 4 GB veya 7 GB internet sunan tarifler ile daha fazla konuşma dakikası sahibi de olabilirsiniz.