Vodafone Yeni Red İnternet Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Vodafone firması bu denli tutulmasını ve müşterileri tarafından bu denli yoğun ilgi görmesini hiç şüphesiz yapmış olduğu ekonomik tarifelere borçludur.

Vodafone Yeni Red İnternet Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Vodafone firması bu denli tutulmasını ve müşterileri tarafından bu denli yoğun ilgi görmesini hiç şüphesiz yapmış olduğu ekonomik tarifelere borçludur. Öğrenciler için yapmış olduğu freezone tarifelerinin yanı sıra yetişkin bireyler için yapmış olduğu red tarifeleri ile de vodafone müşterilerinin büyük beğenisini kazanmıştır. Piyasadaki en hızlı internet ve en etkili iletişim çözümlerini müşterilerine en ekonomik fiyat avantajları üzerinden sunan firma bu sayede müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlayabilmektedir. Avantajlı RED tarifelerinden faydalanmak için hiçbir ek koşul aranmamakta, her bireysel vodafone müşterisi bu kampanyalara katılabilme hakkına sahiptir. Katılım için en kolay yol internet sitemiz üzerinden istediğiniz tarifeyi seçmek ve gerekli işlemleri yapmak ya da 542 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile avantajlı tarifelerimize katılmak olacaktır. Katılabileceğiniz tarifelerimiz ve ücretleri ise şu şekildedir;

  • Ayda 60 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika 1000 SMS şebeke içi ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma ve 5GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.
  • Ayda 70 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, Vodafonelular ve sabit ev telefonları ile limitsiz konuşma ve 7GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.
  • Ayda 80 TL ödeyerek her yöne 2000 dakika, 1000 SMS, 10 GB internet kullanımı ve vodafonelular ile sınırsız konuşma hakkını elde edebilirsiniz.
  • Son olarak Vodafonelular ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika, 1000 SMS ve 20 GB internet kullanımına yalnızca 120 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Vodafone Yeni Red İnternet Tarifeleri