Vodafone’dan Ücretsiz Bedava internet Nasıl Kazanılır?

Vodafone hat kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri de bedava internet kazanmanın yolu.

Vodafone hat kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri de bedava internet kazanmanın yolu. Hazırlamış olduğumuz kampanyalardan yararlanarak hem bedava internetin keyfini dilediğinizce sürebilir, hem de Vodafone ile iletişim kurmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  • Vodafone bedava internet kampanyasına katılabilmek için online kanalları kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da kolayca dâhil olabileceğiniz kampanyamıza, Vodafone Cep merkezleri aracılığı ile de başvuruda bulunmanız mümkündür.
  • Kampanya kapsamındaki haklardan yararlanmanın temel koşulu, 30 gün içerisinde numaranızı taşıyarak ya da yeni hat açtırarak Vodafone abonesi olmanızdır.
  • Kampanyadan tüm hazır kart abonelerimiz yararlanabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında hafta içi ne kadar dakika konuşursanız hafta sonu da o kadar internet kazanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında alternatif içerikler bulunmaktadır. Buna göre; S Paketinde her yöne 500 dakika konuşma, 1000 SMS gönderme ve 1 GB internet için 19 TL ödemeniz gereklidir. L paketinde her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS gönderme ve 3 GB internet kullanımı için ödemeniz gereken bedel ise aylık 25 TL’dir. XL paketinde ise 28 TL karşılığında her yöne 1000 dakikaya, 1000 SMS’e ve 4 GB internete sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan kazanmış olduğunuz haklar sona erdiğinde kısa mesajla bilgi verilmektedir. “NE KAZANDIM” yazarak 7000’e gönderdiğinizde kazandığınız hediyeleri öğrenebilirsiniz. Yalnızca hafta sonu kullanma hakkına sahip olacağınız bedava internet kampanyasından çıkmak isterseniz 542’yi arayabilir ya da online kanalları kullanabilirsiniz.